facebook SanDisk® RescuePRO® Extreme Oferta Korean | Data Recovery
LC Technology Int'l | recovery Software & Sherbime

SanDisk® RescuePRO® Extreme Oferta Korean

Kjo faqe do të zbuluar gjuhën e shfletuesit tuaj në 12 gjuhë dhe ekranit në atë gjuhë përkatëse.
Nëse gjuha juaj nuk shfaqet, kliko gjuhën tuaj më poshtë për të hapur këtë faqe në gjuhën listuara.

        anglishtjaponezfrëngjishtSpanjisht
        gjermanishtkinezkoreanitalian 
        hebraikrusishtarabportugalisht 


Për të ndiqni udhëzimet më poshtë për të shkarkuar një kopje falas të programeve aktivizimit RescuePRO®:
1. Zgjidhni kuponat e marra nga klientët e kartave SanDisk Extreme.
>>>>aluzion: Zgjidhni kuponat, si dy RescuePRO® ose RescuePRO® Deluxe.

**** Nëse ju keni një kupon RescuePRO® SSD, Kliko këtu.
2. Zgjidhni një nga butonat më poshtë për të zgjedhur kuponat në varësi të sistemit operativ që përdorni.
3. Rreth asaj se si për të marrë një kod aktivizimi duke përdorur numrin tuaj serik RPRID
LC Tech Aktivizimi Procesi GuideJu lutem referojuni në.
** Shih edhe: ju keni RPRID-0305 Nëse ju keni një kupon të numrave serik RescuePro luksoz që fillojnë me, Në mënyrë që të marrë numrin e saktë serik
http://www.sandisk.com/about-sandisk/contact-us/ Ju duhet të kontaktoni SanDisk në.
Numri serial i shtypur në kupon tuaj është e skaduar numër i pavlefshëm autorizim një sayonggi.
Në mënyrë që të marrë një numër të ndryshëm serial, RPRID juaj në SanDisk-0305 Ju duhet të sigurojë numrin e plotë serik. **

Windows XP를 사용하는 경우 ,RescuePRO® Standard 의 XP 호환을 위해서 Kliko këtu 또는 RescuePRO® Deluxe의 XP 호환을 위해서 Kliko këtu

instalim:

Kur ju instaloni software në kompjuterin tuaj, të drejtuar për herë të parë, Ju do të nxitet për të aktivizuar software tuaj. Pastaj vjen një lidhje në faqen e aktivizimit. Ju lutemi plotësoni formularin duke ndjekur lidhjen. Ju lutemi plotësoni numrin serial për të aktivizuar një kopje falas të programeve RescuePRO®
Kliko këtu për të ndjekur hap pas hapi instruksionet për aktivizimin.

Nëse kompjuteri që ju keni instaluar nuk është e lidhur me internet, E Mbështetjes RescuePRO® Ju mund të kërkoni një kod aktivizimi me kërkesën e-mail. Në këtë rast, ju mund të sigurojë kodin tuaj aktivizimi për ju

Për konsultim Ju lutem zgjidhni tuaj të sistemit operativ nga butonin më poshtë. Ju lutemi plotësoni formularin e të na kontaktoni për sistemin tuaj operativ. ndryshe, Pa pagesë Numri Call (SHBA)(866) 603-2195 Ose kodi i zonës (727) 449-0891Ju lutem mos ngurroni të telefononi. numri evropiane +44 (0) 115 704 3306 është.

të dhënat e shërimit

program & Sherbime


Data Recovery Software për PC dhe Mac-Data Recovery Services për pajisjen tuaj Digital